PRGF – Endoret plazma - liftings

PRGF – Endoret plazma - liftings -revolucionāra procedūra, kas ir devusi reālu sensāciju mūsdienu estētiskajā medicīnā. Šobrīd ta tiek veiksmīgi pielietota Dentiks klīnikā.

 

Mūsu klīnikā PRGF - Endoret tehnoloģija tiek veiksmīgi izmantota ne tikai estētiskas medecīnas jomā, bet arī cieto un mīksto audu transplantācijās , ātrākas un labākas sadzīšanas veicināšanai, pēc-ķirurģiskas iejaukšanas komplikāciju novērsšanai , kā arī audu reģenerācijas stimulēšanai brūcēs pēc ekstrakcijas .

 

Plazma liftinga tehnika

Plazmas liftings – ir procedūra, kas ļauj izlabot ar vecumu saistītās izmaiņas , dabiskā veidā stimulējot organisma  pašatjaunošanas mehānismus . Šim nolūkam mēs izmantojam trombocītu bagātu plazmu no pacienta paša asinīm. Bagātināta plazma , ar īpašu mikro- injekcijas metodi , tiek ieviesta problemu zonās  un pārējo organisms veic pats. Šūnas sāk ražot savu hialuronskābi un kolagēnu , kas ved pie noticamas ādas kvalitātes uzlabošanas un ādas struktūras atjaunošanas .

 

Rezultāti pēc  PRGF-Endoret aplikācijas

 - Uzlabojas ādas elasticitāte

 - Grumbu samazināšanas

 - Ādas mitrināšana

 - Āda izksatās jaunāka un svaigāka

 

Pielietošanas zonas:

Seja, kakls, rokas, dekoltē, galvas apmatojuma zona

 

Rekomendētais vecums

Kā profilakse novecošanas procesa  palēninājumam,  šīs procedūras ir ieteicams sākt no 35 gadu vecuma . Pēc 45 gadu vecuma , šī procedūra ir efektīva koriģejošos un atjaunošanas nolūkos .

 

Procedūru skaits

 Lai atjaunot ādu pietiek  ar tikai 2-3 procedūras ik pēc viena mēneša, atkarībā no vecuma un ādas stāvokļa. Pateicoties spēcīgām reģeneratīvām īpašībām  Plazma- liftings būtiski uzlabo ādas kvalitāti.

 

Ieguvumi no PRGF - Endoret Plazma liftinga

 - Kā galvenais jaunības avots tiek izmantotas paša pacienta asins šūnas;
 
- Tiek aktivizēts dabiskās atjaunošanas process

 - Pilnīgi droši (atšķirībā no plastiskās ķirurģijas vai Botulīna - toksīna injekcijām )

 - Hipoalerģiski ( atšķirībā no hialuronskābes un citām ķīmiskām vielām )

 - Pielietojams visiem ādas tipiem

 - Palielina trombocītu koncentrāciju plazmā 10 reizes

 - Uzlabo citu estētisko procedūru rezultātus

 

Kontrindikācijas ir minimālas

Jebkurā gadījumā, pirms procedūras, mēs izmeklēsim katru pacientu un sniegsim individuālo konsultāciju , lai izvairītos no pat vismazākā riska.

Vairāk informācijas par procedūru